Twitter, iOS'ta ücretli hesap doğrulamasını test etmeye başladı

Online News


Değişiklik günlüğü, Twitter Blue’ya kaydolan kişilerin “tıpkı takip ettiğiniz ünlüler, şirketler ve politikacılar gibi” bir tik işareti alacağını belirtiyor.

Bununla birlikte, Twitter, değişikliği daha geniş çapta desteklemek için gerekli değişiklikleri de sunmaya devam ediyor. Kullanıcıların yeni aboneliğe kaydolduktan sonra bile hesaplarında mavi bir onay işareti görmediğine dair şikayetlerin ardından, şirkette ürün müdürü olan Esther Crawford, güncellenen hizmetin yakında geleceğini tweetledi. “Yeni Mavi henüz yayında değil, ancak değişiklikleri gerçek zamanlı olarak test ederek güncellemeler yaptığımızı görebilirsiniz” dedi.

Twitter, iOS’ta ücretli hesap doğrulamasını test etmeye başladı

Bu noktada, Twitter henüz Android uygulamasını güncellemedi ve Elon Musk’ın yenilenen Twitter Blue’nun bir parçası olacağına söz verdiği diğer avantajlar (örneğin daha uzun videolar yayınlama imkanı gibi) değişiklik günlüğünde “yakında geliyor” olarak listeleniyor. iOS güncellemesi ise bugün geliyor.

Musk’ın vaat ettiği diğer özelliklerin ise ne zaman geleceği belli değil, ancak bildirildiğine göre işi tamamlamaları, aksi halde ise işlerini kaybedecekleri söylenerek çalışanlara doğrulamayı ücretli bir özellik haline getirmek için 7 Kasım’a kadar zaman verildi. Cuma günü şirket, iş gücünün yaklaşık %50’sini işten çıkarmaya başlamıştı.

Read More

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 Comments :

Post a Comment