Petra Kvitová promluvila o SVATBĚ: Složitá volba termínu! Kdy budou líbánky?

Petra Kvitová promluvila o SVATBĚ: Složitá volba termínu! Kdy budou líbánky?

O předposledním červencovém víkendu se roztrhl pytel se svatbami slavných žen. Jednou z nevěst byla tenistka Petra Kvitová, která se provdala za svého trenéra Jiřího Vaňka. Nyní prozradila, jak to bylo s organizací veselky uprostřed nabité sezóny vrcholové sportovkyně. 

Zvlášť u tenistů a tenistek je kalendář naplněný téměř od prvního až do posledního dne, přičemž je nutné neustále sbírat body do žebříčku. Jakmile jednou ztratíte těžce vydobytou pozici, návrat na vrchol je vždycky složitý.

Kvitová a Vaněk, kteří se od sebe díky profesnímu vztahu prakticky nehnou, přesto našli vhodný termín. “Po Wimbledonu je okénko na týdenní dovolenou, tak jsme to tam vměstnali. Pak jedině v zimě po sezoně, ale to se asi nikdo moc brát nechce,” poznamenala dvojnásobná wimbledonská vítězka v rozhovoru pro Český rozhlas-Radiožurnál.

Když už veleúspěšná tenistka zmínila zimu v souvislosti se svatbou, nakonec je možné, že po odehrání všech letošních turnajů dojde alespoň na líbánky. “Možná pojedeme na svatební cestu na konci roku,” svěřila se Kvitová.

Kromě tenistky si během předminulého víkendu řekli “ano” také herci Sára Affašová a Martin Donutil či jejich kolegyně Lenka Krobotová, která se provdala za syna herečky Blanky Bohdanové.


Témata:


Petra Kvitová

Source link

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 Comments :

Post a Comment