Random News

Side Ads

Robert De Niro v slzách. Jeho vnuk Leandro De Niro Rodriguez zemřel ve věku 19 let

Robert De Niro v slzách. Jeho vnuk Leandro De Niro Rodriguez zemřel ve věku 19 let

Rodina světoznámého amerického herce Roberta De Nira čelí obrovské tragédii. Jejich životy byly zasaženy předčasnou smrtí jednoho z nejmladších členů rodiny. Leandro De Niro, vnuk Roberta De Nira, zemřel ve věku pouhých devatenácti let.

V pondělí byla zveřejněné tato smutná zpráva, kdy matka Drena De Niro oznámila úmrtí svého syna na Instagramu. V dojemném sdělení se rozloučila s mladým Leandrem, který byl jejím jediným potomkem. “Můj nádherný, sladký andílku. Od okamžiku, kdy jsem věděla, že jsi pod mým srdcem, jsem tě milovala,” napsala při svém rozloučení.


Leandro De Niro Rodriguez
Leandro De Niro Rodriguez
Foto:
Instagram

Příčinu mladíkova úmrtí truchlící matka nezveřejnila. “Přeji si, abych s tebou teď mohla být. Nevím, jak bez tebe budu dál žít. Všichni jsme tě tak moc milovali. Kéž by láska samotná stačila k tomu, aby tě zachránila,” pokračovala Drena De Niro.

V reakci na žádost o potvrzení zprávy TMZ, že Leandro byl nalezen v newyorském bytě, newyorská policie napsala, že „18letý muž byl nalezen v bezvědomí, nereagoval a byl na místě prohlášen za mrtvého“ na Wall Street, kde sídlí Cipriani Club Residences, uvedl server The Guardian.

Příčinu smrti určí soudní lékař.

Rodina nezveřejnila žádné podrobnosti o příčině smrti. Leandrův otec Carlos Mare se do pondělního odpoledne nijak nevyjádřil, i když na Instagram zveřejnil obrázek černého čtverce, aniž by přidal slova.

Mezi jmény sdílejícími soustrast byl režisér Lee Daniels, který napsal: „Dreno, nechť tě Bůh drží v náručí“ a herec Rosie Perez, který napsal: „Jsem šokován! Je mi to moc líto! Všichni jsme tu pro Vás!!! Moc tě miluji!”

Podle portálu Daily Mail mladý Leandro, stejně jako jeho matka a dědeček, byl talentovaným hercem. I přes svůj mladý věk se mu podařilo získat roli ve filmovém muzikálu “Zrodila se hvězda”. Dále byl obsažen ve filmech The Collection z roku 2005  a  Cabaret Maxime z roku 2018, v obou hrála i jeho matka.

Drena je adoptivní dcera Roberta De Nira a matkou Leandra. Objevila se ve více než desítce filmů, z nichž nejznámější je politická satira “Vrtěti psem”. Společně s Leandrem se objevila ve snímku “Zrodila se hvězda”. Také se objevila po boku svého adoptivního otce v filmu “Město u moře”.

Devětasedmdesátiletý Robert De Niro je otcem také Raphaela, Juliana, Aarona, Helen a Gii. Gia, která se narodila v dubnu letošního roku, je nejmladším přírůstkem do rodiny.

Source link

No comments

Post a Comment

© all rights reserved
made with by templateszoo