Random News

Side Ads

Krzysztof S. z programu "Tczowy Music Box" oskarony o pedofili. Grozi mu 12 lat wizienia

Krzysztof S. z programu “Tczowy Music Box” oskarony o pedofili. Grozi mu 12 lat wizienia

Krzysztof S. to znany polski kompozytor jazzowy, autor przebojów takich jak “To nie grzech”, “Spacer przy księżycu” czy “Ten nasz zwyczajny świat”. Przez lata owocnej kariery współpracował z największymi jazzmanami w naszym kraju takimi jak Zbigniew Namysłowski czy Janusz Muniak. Koncertował zarówno w Polsce jak i za granicą.

Krzysztof S. oskarżony o pedofilię. Grozi mu nawet 12 lat więzienia

Na początku lat 90. artysta założył wraz z on Lilianą Urbańską dziecięcy zespół muzyczny Tęcza oraz Fundację Wspierającą Dzieci Uzdolnione Muzycznie. Para stworzyła wspólnie programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży takie jak “Co jest grane?” Polsatu i “Tęczowy Music Box” emitowany w TVP1.

W sierpniu 2019 roku media obiegła informacja o oskarżeniach wobec Krzysztofa S. Dziennikarz śledczy Mariusz Zielke oskarżył twórcę o wykorzystywanie seksualne małoletnich. W listopadzie 2022 roku warszawska Prokuratura Okręgowa umorzyła śledztwo w tej sprawie z powodu przedawnienia, jednak w grudniu tego samego roku postawiono muzykowi zarzut popełnienia przestępstwa. Miał on dopuścić się czynu o charakterze pedofilskim w 2017 roku w Puławach podczas warsztatów jazzowych dla dzieci i młodzieży.

Stworzył “Tęczowy Music Box” dla dzieci i młodzieży. Usłyszał zarzut pedofilii

14 lipca Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Krzysztofowi S. Jak donosi PAP cytowana przez RMF24, rzecznik przekazał, że za wykorzystanie seksualne osoby poniżej 15. roku życia grozi muzykowi od 2 do 12 lat więzienia. Zarzuty dotyczą wydarze z 2017 roku.

Krzysztof S. nie przyznaje się do winy. Podejrzany odmówił również złożenia wyjaśnień w sprawie.

Jak czytamy na portalu Onet, oskarżeń wobec muzyka pojawiało się więcej, a niektóre sięgają nawet lat 70. Mowa tu o molestowaniu seksualnym oraz gwałtach. Jedna z osób deklarowała, że Krzystof S. współżył z nią, gdy miała 12 lat, inna, że “zabierał ją do kina na filmy dla dorosłych”, kiedy nie była jeszcze pełnoletnia.

Source link

No comments

Post a Comment

© all rights reserved
made with by templateszoo