Random News

Side Ads

Hande Erçel’den Kendall Jenner tarzı! Saç modelinden kombinine kadar aynı…

featured image

Hande Erçel’den Kendall Jenner tarzı! Saç modelinden kombinine kadar aynı…

Son dönemde özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Hande Erçel, paylaştığı karelerle takipçilerinin diline düştü. Her gören “Kendall Jenner’ı taklit ediyor” yorumu yaptı.

“KOPYALAYIP YAPIŞTIRSAYDIN”

Geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşı Hakan Sabancı ile Coldplay konserine giden Hande Erçel, tarzıyla dikkat çekti. Saçlarını iki yandan örgü yapan Erçel’in kombini de dünyaca ünlü manken Kendall Jenner’a benzetildi. Ünlü oyuncunun Jenner’ın tarzını taklit ettiği iddia edilirken, sosyal medya takipçilerinden yorum yağdı. İki kareyi kıyaslayan kullanıcılar, “Ablacım, direkt kadını kopyalayıp yapıştırsaydın” , “Tarzı olmayan taklit eder” tarzında yorumlar yaptı.

Kendall Jenner – Hande Erçel

İMAJ DEĞİŞTİRDİ

Başarılı oyuncu, geçtiğimiz günlerde ekran yüzü olduğu bir markanın tanıtım filmi için kamera karşısına geçerek imajını değiştirmişti. Erçel, 30 milyon takipçiye sahip olduğu Instagram hesabından yeni imajıyla verdiği pozlarını paylaştı.

“GÖZÜ KARA BİRİYİMDİR”

Turuncu renkte küt ve uzun saç kesimini aynı anda kullanan oyuncu yeni haliyle ilgi odağı olmuştu. Verdiği röportajda ise iddialı açıklamalarda bulunan Erçel, “Çok gözü kara biriyimdir. Sonuçları sadece kendi hayatımı etkileyecek hataları yapmaktan korkmam. İnandığım ve içime sinen her durum, hata dahi olsa sonucuna katlanırım ve pişmanlık duymam” ifadelerini kullanmıştı.

Source link

No comments

Post a Comment

© all rights reserved
made with by templateszoo