Random News

Side Ads

Креді Агріколь виступив спонсором заходу з нагоди Дня взяття Бастилії

Креді Агріколь виступив спонсором заходу з нагоди Дня взяття Бастилії

Креді Агріколь традиційно підтримав урочистий захід з нагоди одного з найважливіших національних французьких свят – Дня взяття Бастилії, який відбувся 14 липня у КВЦ «Парковий». Цьогоріч Франко-українська торгово-промислова палата організувала французький національний день для відзначення спільних для України та Франції демократичних цінностей. Преміумклієнти Креді Агріколь та клієнти корпоративного бізнесу також мали змогу долучитися до заходу.

Банк представив брендовану зону, де гості могли відпочити та дізнатися про корисні продукти та сервіси Креді Агріколь.

«Ми пишаємося тим, що виступаємо спонсором заходу і амбасадором французької культури. Креді Агріколь продовжує інвестувати та підтримувати українську економіку, наших клієнтів та суспільство попри виклики, з якими зіштовхнулися під час війни. Зі щирим задоволенням ми сприяємо діловому та культурному обміну між Україною та Францією. Нас об’єднують спільні європейські цінності: мир, свобода, демократія, рівність. Міжнародна підтримка та дружба допомагають пережити ці темні часи та вийти з них ще сильнішими», – зазначає голова правління Креді Агріколь, Карлос де Корду. 

З 1880 р. Французька Республіка святкує День взяття Бастилії 14 липня 1789 р., символ закінчення абсолютної монархії, а також свято Федерації 1790 р., символ союзу нації.

«Свобо́да, рівність, бра́терство (фр. Liberté, Égalité, Fraternité) національний девіз Французької республіки та слова, які лягли в основу цінностей всього демократичного світу.
Святкування початку демократичних цінностей, формуванню яких поклала початок саме Велика французька революція, тут в Києві є дуже символічним та важливим проявом солідарності з Україною в її боротьбі», – коментує Бертран Барр’є, президент Франко-української торгово-промислової палати.

Захід з нагоди Дня взяття Бастилії відбувся з дотриманням усіх норм безпеки.

Source link

No comments

Post a Comment

© all rights reserved
made with by templateszoo