Prémiový bezdrátový herní headset Audeze Maxwell s 90 mm magentoplanárni měniči podporuje i bezztrátové Hi-Res Audio

featured image

Výrobce High-End magnetoplanárních sluchátek, firma Audeze, představila novinku – herní headset Audeze Maxwell. Nabídnou jak bezdrátový přenos zvuku s velmi malým zpožděním, tak s možností poslechu bezztrátového Hi-Res Audia přes kabel. 

Klepněte pro větší obrázek

Nová herní sluchátka Maxwell jsou osazena velkými 90mm magentoplanárni  měniči. Headset má uzavřenou konstrukci, udávaný frekvenční rozsah je od 10 Hz do 50 000 Hz. Náušníky samotné jsou ze syntetické kůže a paměťové pěny, v kombinaci má podle společnosti Audeze poskytnout „nejlepší pasivní izolaci hluku ve své třídě“. Hlavový most samotný je kovový a samozřejmě nastavitelný, celek váží zhruba 490 g.

Klepněte pro větší obrázek

Co se připojení týče, tak sluchátka pro bezdrátové připojení podporují Bluetooth 5.3 LE a podporují řadu kodeků, včetně LC3, LC3Plus, SBC, AAC a LDAC, přičemž součástí setu je i vlastní USB dongle,  který má zajistit ultra nízkou latenci. Dále Maxwell lze připojit také přes USB a podporují až 24bitový 96kHz bezztrátové Hi-Res audio, samozřejmě pouze při kabelovém připojení. A nesmí chybět ani klasický 3,5mm jack, pro analogové připojení. 

Pro přenos hlasu mají sluchátka vestavěnou pětici mikrofonů s potlačením hluku, k tomu ještě přidává odnímatelný mikrofon navržený známým výrobcem profesionálních mikrofonů Shure. Na sluchátkách je přímé nastavení hlasitosti mikrofonu i přehrávaného zvuku.


Nejoblíbenější sluchátka Audeze

Další oblíbené sluchátka Audeze


O bezdrátový provoz se stará baterie s kapacitou 1800 mAh, ta má podle Audeze vydržet na jedno nabití více než 80 hodin (při hlasitosti 80 dB). Při úplném vybití pak trvá zhruba 2,5 hodiny, než sluchátka znovu nabijete. 

Headset Audeze Maxwell lze používat s konzolemi a počítači, na výběr jsou dva modely: jeden pro Xbox (podporuje Dolby Atmos), druhý pro PlayStation, (podporuje Tempest 3D Audio). Obě verze lze samozřejmě používat s PC, mají však jiné ceny. Pro Xbox stojí v 299 USD, verze pro PS5 pak stojí 329 USD, oficiální ceny pro ČR zatím nejsou známé, Audeze načne novinku prodávat v lednu 2023.

Zdroj: Audeze

Read More

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 Comments :

Post a Comment