M.Krivo debiutas „Žalgiryje“ pažymėtas pergale prieš „Gargždus“

featured image

Daily News | Online News

Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Kauno „Žalgirio“ (5/0) ekipa, kuri namuose 86:74 (20:18, 26:14, 21:22, 19:20) nugalėjo „Gargždus“ (0/5).

Kazys Maksvytis leido pailsėti Edgarui Ulanovui bei Keenanui Evansui, o šiame sezone pirmą kartą ant parketo pasirodė Liutautas Lelevičius bei Motiejus Krivas, kuriam tai buvo debiutas LKL rungtynėse „Žalgirio“ pagrindinėje komandoje. Tuo tarpu L.Lelevičius epizodiškai jau buvo debiutavęs praėjusiame sezone.

Žalgiriečiai kiek geriau pradėjo susitikimą (9:5), bet svečių atakos leido jiems išsiveržti į priekį – 10:9. „Žalgiris“ vėl buvo kiek atitrūkęs (20:15), bet sulig pirmojo kėlinio finaline sirena pataikytas tritaškis leido „Gargždams“ priartėti – 18:20.

Antrajame ketvirtyje prabėgus 5 minutėms LKL debiutantai dar laikėsi arti (26:30), bet tada „Žalgiris“ laimėjo atkarpą 9:1 ir pirmą kartą įgijo dviženklį atotrūkį – 39:27. Pirma mačo dalis baigėsi bronzos medalių savininkams pirmaujant 14 taškų – 46:32.

Po didžiosios pertraukos „Gargždai“ ėmė vytis varžovus – laimėjo atkarpą 8:0 ir deficitas ištirpo iki 46:50. Daugiau svečiams „Žalgiris“ artėti neleido – susigrąžino dviženklį atotrūkį, kuris po trijų kėlinių siekė 13 taškų – 67:54.

Paskutiniajame ketvirtyje žalgiriečiai galutinai rungtynių neuždarė – „Gargždai“ 35-ąją minutę vėl grįžo į vienaženklio atsilikimo zoną – 68:77. Vis dėlto tai buvo viskas, ką svečiams pavyko sukurti – „Žalgiris“ išlaikė saugų atstumą ir ramiai užbaigė susitikimą.

„Žalgiris“: Laurynas Birutis 15 (5 atk. kam., 21 naud. bal.), Tomas Dimša ir Rolandas Šmitas po 10, Mantas Kalnietis (3/6 tritaškiai, 5 rez. perd.) ir Arnas Butkevičius po 9…. Motiejus Krivas (10 min., 2 tšk., 5 praž., -4 naud. bal.), Liutauras Lelevičius 2 (5 min.).

„Gargždai“: Joshua Newkirkas 24 (4/6 tritaškiai, 6 rez. perd., 6 kld., 28 naud. bal.), Samuelis Thompsonas (4/14 metimai, 11 atk. kam.) ir Giedrius Staniulis po 12, Marius Runkauskas 10 (2/7 tritaškiai).

„Ilgoji pertrauka“: „Lietkabelio“ klaustukai, kiek laiko dar turi Peno, prognozė Europos taurės kovoms ir žvilgsnis į visus varžovus