Call of Duty: Modern Warfare II z fabularnym zwiastunem kampanii singleplayer. Piękna ta walka z terroryzmem

featured image

Daily News | Online News

Daily News | Online News Call of Duty: Modern Warfare II z fabularnym zwiastunem kampanii singleplayer. Piękna ta walka z terroryzmemJuż 28 października zagramy w kolejną odsłonę serii Call of Duty. W tym roku będzie to produkcja z podtytułem Modern Warfare II. Jak można się domyślać, jest to sequel produkcji z 2019 r., w którym spotkamy znajome twarze. Gracze sieciowi mieli już swoje pięć minut w kilkudniowych otwartych betach, a teraz przyszła pora zadowolić miłośników kampanii dla pojedynczego gracza. W sieci wylądował mianowicie jej fabularny zwiastun.

Nowy zwiastun kampanii dla pojedynczego gracza zwiastuje m.in. piękną grafikę oraz ciąg dalszy walki z terroryzmem. 

Daily News | Online News Call of Duty: Modern Warfare II z fabularnym zwiastunem kampanii singleplayer. Piękna ta walka z terroryzmem [1]

Call of Duty: Modern Warfare II – wymagania sprzętowe dla wersji beta. Wystarczy nawet nieco starszy pecet

Już kilka pierwszych sekund trailera nie pozostawia złudzeń – to będzie najbardziej dotąd odpicowana graficznie produkcja serii. Oczywiście z odsłony na odsłonę grafika zawsze bardziej lub mniej zaliczała progres, jednak ten tutaj jest naprawdę spory (o ile grafika nie zaliczy downgrade’u na docelowych sprzętach graczy). Nie wiemy jeszcze, jakie wymagania systemowe będą potrzebne, aby cieszyć się z tych maksymalnych detali, ale obawiam się, że gra pod tym kątem będzie po prostu wymagająca.

Call of Duty: Modern Warfare II – pierwszy zwiastun nowej mapy dostępnej w ramach otwartej bety

Ale wracając do trailera (powyżej), zwiastuje on walki w wielu zróżnicowanych miejscach świata, niepozbawionych klasycznej dla serii werwy czy amerykańskiego patosu umotywowanego niekończącą się walką z terroryzmem. Tego możemy spodziewać się na pewno. Spodziewajmy się także raczej krótkiej kampanii (bo nie wierzę, że coś się w tej materii nagle odmieni), a już na pewno wysokiej ceny. Jeśli dotąd nie mieliście okazji się z nią zapoznać to proszę – Call of Duty: Modern Warfare II na Steamie wyceniono na 349 zł. I jest to zaledwie edycja podstawowa.

Źródło: Activision

Read More

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 Comments :

Post a Comment